logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 09-19-2018
Saat: 21:45

Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü

MedyumUmut Medyum Umut büyü sihir vefk aşk bağlama evlilik şans kader kısmet
Site Map Contacts anasayfa

Medyum Umut
Medyumumut Gerçek Sitesi Medyum umutun sitesi Bursalı Medyum Umut medyumlar medyum Medyum Siteleri Medyum Sitesi Medyum online Sihir-Büyü iptali Cin CinlerTedavisi Kismet Açma Baglama Başarı Aile Geçimsizlikleri Nasip Kismet Rizik Bereketdualari

POPÜler YAZILAR

SON YORUMLAR

Home » Kısmet Açma » kadın medyumlar » Cin Padişahları

Cin Padişahları Cin Padişahları

Cin Padişahları Pazartesi günü, Abdullah el-Hiyem ibni Ehlim Mürre’dir (Müreh).  Tacı vardır. Çadırı yündendir ve yardımcılarının giyimi beyazdır. Müslüman olup ismini Yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı Mardin’in Musaybin kazası olup oranın sakini ve kralıdır. 150 santimetre boyunda olup elleri, olduğundan daha uzun bir görüntüye sahiptir. İki hizmetkârı da kendisine benzer. Şimşek hızına sahiptir.

Bu cin, Hz. Muhammed’in elleri arasında bu dini kabul eden cin padişahıdır.

Salı günü, Mihrez el-Ahmer’dir. Tacı, altındır ve çadırı  yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. Şeytan’in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (yapıştığında) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme becerinine sahiptir.

Çarşamba günü, Burkan’dır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, sarıdır

Perşembe günü, Şemharuş’tır (Şemhurış). Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi,.beyazdır. Çok bilge bir görüntüye sahiptir. Görüntü bakımından insana çok benzer. Görevi; altın, hazine vs. işlere hakimlik yapmak ve bu işleri yönetmektir.

Cuma günü Ebyab (Ebyed) veyahut Zevba’dır (Zubea). Bunun iki isimi vardır. Tacı vardır ve  çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay’ın tesirindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllı cin öncülerinden biridir. Buyruğunda yüzlerce cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak görkemli bir kral görümündedir. Çağrılara hemen hemen hiç cevaplamaz.<

Cumartesi günü,.Meymun Ebu Nuh’tur. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, siyahtır. Uranüs’ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve kalıntı yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir.
Babasının isimi, Deybac Afif’tir.

Pazar günü, Ebu Abdullah Müzheb’dir. Tacı vardır  ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır

Bu 7 padişahların buyruğunda toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayını yanız Allah-u Teâlâ bilir. Bu padişahların kararına girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.

Diğer Cin Padişahları

Denaheş: Gezici cinlerdendir. Tayfasındaki cinler, hayal gösterme (halisünasyon) ve insanların aklını çelme (kuruntu) gücüne sahiptirler. Hayallerde uzman olduğundan gerçek yüzünü gören hiç olmamıştır.
Fekacin Meğmet: Çağrılarda en hızlı cinlerden biridir.
Hemen hemen tüm Arapça kitaplarda ondan söz edilir.
Kemtemin: En korkunç cin krallarından biridir.Çağrılarda çoğunlukla korkunç bir yüze sahiptir.
Mazerin: Arap Yarımadası’ndaki dört büyük cin kralından biridir.
Savaşçı bir görüntüsü vardır. Kuvvetli bir silahlı gücü vardır ve bu kralı, bir tabutu taşır gibi tahtını omuzlayan hizmetkârlarıyla çağrılara katılır.
Se’nik: Çok kuvvetli bir cin kralıdır. İfritlerden oluşan bir silahlı gücü vardır. Diktatör bir yapıya sahip olduğu gibi, kontrol edilmesi zor bir cindir. Mekanı, Arap ülkesindeki yarımadalardır. Tahtına oturmuş, soğul ve orta yaşlardaki bir insan görümündedir.
Teykel: Arap yarımadasının en büyü dört cin padişahından biridir. Çok kuvvetli bir cin silahlı gücüne sahiptir. Buyruğunun altında dağlar kadar cin vardır. Bu cin, okült sıralamadaki 4 kaba elementten olma olup, çıplak gözle az da olsa yoğunlaşıp kişilere görülebilir.
Oppss! Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: