logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 09-19-2018
Saat: 21:46

Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü

MedyumUmut Medyum Umut büyü sihir vefk aşk bağlama evlilik şans kader kısmet
Site Map Contacts anasayfa

Medyum Umut
Medyumumut Gerçek Sitesi Medyum umutun sitesi Bursalı Medyum Umut medyumlar medyum Medyum Siteleri Medyum Sitesi Medyum online Sihir-Büyü iptali Cin CinlerTedavisi Kismet Açma Baglama Başarı Aile Geçimsizlikleri Nasip Kismet Rizik Bereketdualari

POPÜler YAZILAR

SON YORUMLAR

Cinlerin sosyal yaşamlarıCinlerin sosyal yaşamları

Cinlerin sosyal yaşamları Cinlerde biz insanlar gibi sosyal hayatlara sahiptirler. yeniden bizler gibi doğma, üreme, büyüme ve can vermek gibi niteliklere sahiptirler. onlarında arkadaş çevrerisi, aile bağları, akrabalıkları vardır. yerler, alınır, gezerler. bir insan nasıl ki ailesini alıp akraba ziyaretine, gezmeye, yada arkadaş topluluğuna gidiyorlarsa cinlerde aynısını yapıyorlar.
evet belki kahvehanede okey oynamak, sinemaya gitmek, yada opera izlemek gibi aktiviteler olmasada düğünlerde, sohbet dergahlarında, sufliler için ayin ortamlarında bir araya gelirler.

Cinlerin sosyal yaşamları

yada bunu daha geniş açmak gerekirse cinlerinde aktiviteleri vardır. bunu gerçekleştirdikleri yerlerden biride ” mahrami zü ” isimli bir alanda olur. burada bir çok cin toplanır kendilerine has oyunlar oynarlar.
örneğin bunlardan bazılarını sayalım. 1. kedi gözü. 2. kaptı kaçtı. 3. serden geldi. gibi ilginç oyunları vardır ki bizim oynadığımız kimi oyunlara benzerler. ayrı olarak ata sporumuz olan güreşide yaparlar. ancak bu erkekler arasında ya yakın akrabalar yada yakın arkadaşlar çerçevesinde gerçekleşir.
çok uzak yerlere gezmeye, görmeye, öğrenmeye giderler. dünyanın her yerini gezebilecek nitelikleri taşımaları onların en büyük avantajlarından biridir. mü,min cinler genelde gezmezler.

Cinlerin sosyal yaşamları

yalnızca akraba ziyaretleri ve sohbet dergahlarında bulunurlar. onlar daimi kuran-ı kerim okurlar. ALLAH tealayı zikrederler. dualar ederler. ecdatlarından nesillerine kadar olan cocuklarıda islama göre büyütürler.
sözgelimi mü’min bir cinin çocuğu başka mü’min cin çocuğundan başkasıyla oynamaz. hemen hemen bizim vakit dilimimize vurursak günün 18 saatini iman ve kuran okumakla geçirirler.
müslüman cinler ALLAH’ın onlara verdiği rızkla besmele çekerek yiyeceklerini yerler. sufli olanlar ise buldukları her pis şeyi göz göre göre yerler.
Cinler bizim yaşadığımız şehirlerde de yaşarlar. bizim içimizde yaptığımız herşeyde hemen hemen bulunurlar. hanelerimizi ziyeret edenlerde var hanelerimizden uzak duranlarda.

Cinlerin sosyal yaşamları

biz insanlar ve cinler yanlızca ALLAH tealaya kulluk edelim diye yaratıldık. öyleyse aramızdaki boyut farkından başka bir çok şeyimiz ortak ve benzerlik taşımaktadır. kendimizde şunu yapıyoruz dediğimiz pek çok şeyi yapabilirler.
onlarla yaşamayı öğrenmeli insanoğlu. eyer hayatımızın her karesinde var iseler onlarında haklarına itibar etmeliyiz. bütün cinleri kötü olarak görmeyin. bizden daha müslüman olanlarıda var. iyi olan ve arkadaş olanlarda vardır.
Oppss! Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: