Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü - Cinlerle tedavi 

logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 08-20-2018
Saat: 13:53

Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü

MedyumUmut Medyum Umut büyü sihir vefk aşk bağlama evlilik şans kader kısmet
Site Map Contacts anasayfa

Medyum Umut
Medyumumut Gerçek Sitesi Medyum umutun sitesi Bursalı Medyum Umut medyumlar medyum Medyum Siteleri Medyum Sitesi Medyum online Sihir-Büyü iptali Cin CinlerTedavisi Kismet Açma Baglama Başarı Aile Geçimsizlikleri Nasip Kismet Rizik Bereketdualari

SON YORUMLAR

Home » Kısmet Açma » cinci hoca numarası » Cinlerle tedavi 

CİNLERLE TEDAVİ

Cinlerle tedavi Mümkünmü 

Cinlerle tedavi konusundaki detaylara varrgirmeden önce ilk olarak bilinmesi gereken Cin, Şeytan, Melek ayrımıdır.

Yaratılışta ilk olarak cennete melekler vardır. İlk insan (Hz.Adem) yaratıldıktan sonra Allah’ın emriyle meleklerin Hz.Adem’e (A.S.) secde etmesi gerektiği emredilmiş ve bunlardan “İblis” isimli melek itiraz ederek Hz.Adem’e (A.S.) secde etmemiş ve cennetten kovularak “Şeytan” olarak adlandırılmıştır. Başka bir ifadeyle şeytan olarak bilinen “İblis” bir melektir, cin değildir.

Cinlerle Tedavi  dünya üzerinde insanlardan daha önce var olduğu ve tam bir imanla Allah’a itaat ettikleri bilinmektedir. Şeytanın cennetten kovularak dünyaya inmesiyle birlikte insan ve cin topluluğu için tehlike başlamıştır. Zira şeytan yemin ederek kıyamet gününe kadar insanları ve cinleri yollarından şaşırtma amacındadır.

Şeytanın bu çabası sonucu o günden bugüne geçen süre içerisinde insanlardan ve cinlerden şaşırarak yoldan çıkarttığı, kendi yoluna döndürdüğü inkarcılar olmuştur. Cinler içerisinde de şeytanın galip gelerek kendine çevirdiği bir grup elbette vardır.

İnsanlara zarar veren, büyüde kullanılan, korkutan, musallat olan cinlerin tamamı şeytanî (suflî) cinlerdir. Allah’a iman eden ve doğru yolda olan cinlerin (ulvî) hiç bir şekilde insan hayatına gereksiz müdahalesi söz konusu değildir. Hatta zaman zaman bu ulvî cinlerin yaratılış özellikleri nedeniyle insanlara yardımcı oldukları da bilinmektedir.

CİNLERLE TEDAVİ MÜMKÜN MÜ?

Cinlerle tedavi nin bir sınırı ve boyutu vardır. İnsan bedenindeki hiç bir fiziki rahatsızlığın tedavisinin cinlerle yapılması mümkün değildir. Suflî cinlerin, insan bedeninde ve damarlarında dolaşabildiği kesindir. Ancak, bu dolaşım kişinin manevi yapısına etki edecek derecede daha üst boyutta sonuçlar doğurur.

Fiziki olarak hiç bir sorun olmadığı halde kişinin kendini boğuluyor gibi hissetme nedeni veya anlamlandırılamayan yanmaların nedeni bundan kaynaklanabilir. Çok daha ileri boyutta kişinin bedenine yerleşmiş olan suflî cinler çok daha ciddi sorunlar yaratıp tüm dengeleri bozabilir. Bu üst seviyedeki sorun “Cin Musallatı” olarak adlandırılır.

Bu sorunların çözümünde ulvî cinlerin desteğini almak gerekir. Çünkü, bu sorunu çözebilmek için aynı boyutta bir yöntem kullanılmalı zehir-panzehir ilişkisi oluşturulmalıdır. Hüddam ilmi konusunda ulvi cinlerle ilgili detay bilgi paylaşılmıştır.

Burada anlaşılması gereken kullanılan cinlerin suflî değil, ulvî cinler olduğu ve insanlara kesinlikle zarar vermeyen cinlerin kullanılıyor olmasıdır. Uzmanların(!) böyle bir konuda şeytanla işbirliği yapılıyor iddiaları tamamen yetersiz bilgi ve ön yargıdan ibarettir.

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: