Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü - Sabun büyüsü

logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 08-20-2018
Saat: 19:15

Medyum Umut Papaz Büyüsü Büyü Bozma Kara Büyü

MedyumUmut Medyum Umut büyü sihir vefk aşk bağlama evlilik şans kader kısmet
Site Map Contacts anasayfa

Medyum Umut
Medyumumut Gerçek Sitesi Medyum umutun sitesi Bursalı Medyum Umut medyumlar medyum Medyum Siteleri Medyum Sitesi Medyum online Sihir-Büyü iptali Cin CinlerTedavisi Kismet Açma Baglama Başarı Aile Geçimsizlikleri Nasip Kismet Rizik Bereketdualari

POPÜler YAZILAR

SON YORUMLAR

Home » Kısmet Açma » cinci hoca numarası » Sabun büyüsü

Sabun büyüsü yaparak kısa sürede ciddi zararlar verme Sabun büyüsü

Sabun büyüsü En etkili kara büyülerden biri olan sabun büyüsü ile düşmanlara sadece birkaç gün gibi kısa bir sürede büyük zararlar verdirilebilir. Çünkü bu büyüde olağanüstü varlıkların şer güçlerinden faydalanılmaktadır.

Sabun büyüsü, sabun kalıbı ya da kireç taşı ile yapılan bir büyü olup tarihi eski çağlara kadar götürülebilen kadim bir büyüdür. Antik çağlardan günümüze kadar en sık icra edilen büyülerden biri olmuştur. Hızlı tesir göstermesi ve bozdurulmasının güçlüğü nedeniyle çok fazla rağbet görmüştür.

Bu yazımızda sabun büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozdurulması üzerine ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağız.

Sabun büyüsü niçin yapılır?

Sabun büyüsünün en önemli yapılış nedeni düşman kabul edilen birisine zarar vermektir. Yani bu büyüde tek amaç kötülük etmektir. Uygulamanın bu şer niyetinden ötürü sabun büyüsü “kara büyü” kategorisinde değerlendirilir.

Sabun büyüsü ile şu hususlarda kişiye zarar verilmeye çalışılır:

  • Kişinin zihinsel yapısını bozarak onu delirtir veya ona yanlış kararlar aldırır.
  • Özellikle mide ve kalp gibi karın bölgesi hastalıklarına yol açarak kişinin hastalanmasına sebep olur. Eğer kişinin ciddi bir hastalığı varsa hastalığın şiddetini artırır.
  • Büyüye maruz kalan kişinin tüm cinsel yaşamını sekteye uğratır. Erkekliği bağlama ve kadınlığı köreltme gibi uygulamalarla cinsel isteksizliği ortaya çıkarır.
  • İnsanların arasını bozar, soğutma büyüsü işlevi görür. Karı-kocaların ayrılmasına veya yuvaların dağılmasına sebebiyet verir.
  • Kişinin basiretini bağladığı için girilen tüm ticari serüvenler hüsranla sonuçlanır.
  • Sabun büyüsüne maruz kalan kişilerin ahlaki yapıları bozulur, insanlara kendi elleri ile kendilerini zor durumda bırakacak eylemler yaptırır.

 

İşte bu tür zararlar vermesi nedeniyle sabun büyüsü düşmanların birbirlerine sıkça yaptıkları bir büyü haline gelmiştir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır?

Sabun büyüsü üç aşamada uygulanır. Bu aşamalar ülkeden ülkeye ve çağdan çağa çok az değişikliklere uğramıştır.

 Sabun büyüsünün “suret verme” aşaması

Bu aşamada her kime büyü yapılacaksa onu temsil eden bir heykelcik yapılır. Heykelcik sabun, kireç taşı veya kilden yapılabilir. Ancak en yaygın kullanılan malzeme sabundur. Zaten büyü de adını oradan almıştır.

Burada yapılan heykel, profesyonel anlamda bir eser değildir. Kabataslak bir model çıkarılır. Erkekler için köşeli sabun kalıpları kullanırken kadınları karşılamak üzere oval sabunlar tercih edilir.

Sabun büyüsünün “telesma” aşaması

“Telesma” aslında “tılsım” kelimesinin karşılığıdır ve her türlü büyü aracı anlamına gelmektedir. Kelimenin bir diğer anlamı ise “sırlara vakıf olma”dır.

Bu aşamada sabun kalıbı üzerine tılsım bırakılmaktadır. İki tür tılsım bırakma biçimi vardır:

 

Bunlardan birincisinde sabun kalıbının belli yerlerine iğneler batırılmaktadır. Kişiye verilecek zararın türüne göre iğnelerin batırılacağı yer ve iğne sayısı belirlenir. Mesela kişinin ailesine ihanet etmesi isteniyorsa sabunun arka tarafına 3 iğne batırılır. Eğer kişinin başka birisine aşık olması isteniyorsa sabun kalıbının ön tarafına beli aralıklarla 12 adet iğne batırılmaktadır. Batırılacak iğne sayısı gelişigüzel yapılmamaktadır, eski numerik hesaplamalara dayanarak uygulama icra edilir.

Kimi uygulamalarda ise iğne batırmak yerine ilgili yerlere sembolik işaretler çizilmektedir. Bu işaretler daha çok eski çağ medeniyetlerine ait harfler ve sayı sistemleridir.

Sabun büyüsünün “tayin” aşaması

İğne batırılmış veya üzerine şekil çizilmiş sabun kalıbı gece vakti nehir, göl, deniz gibi bir doğal su kaynağına atılmaktadır. (Tılsımlı sabun kalıbı kesinlikle kuyulara atılmaz, yoksa büyü yaptıran kişinin kendisine zarar vermeye başlar.)

Doğal su kaynağına atılmış sabun kalıbı erimeye başladıkça büyü tesirini gösterir. Ne zaman ki sabun kalıbı eriyip de batırılmış iğneler düşerse işte o zaman büyü tamamen etkisini gösterecek demektir. Eğer iğne yerine sembolik şekiller kullanılmışsa sembollerin silikleşip okunamaz hale gelmesi ile büyü tamamen nüfuzunu gösterir.

Sabun büyüsünün daha hızlı tesirini göstermesi için yapılan bir uygulama

Sabun kalıbının 6-8 günde suda eridiği ve büyünün tesirlerini gösterdiği bilinmektedir. Ancak kimi durumlarda büyünün çok hızlı faaliyete geçmesi istenmektedir. Bu hallerde sabun kalıbı yerine kireç taşı kullanılmaktadır. Kireç taşının kullanılması halinde büyü sadece birkaç saatte tesirini göstermeye başlayacaktır. Zira kireç taşı suda hemen erimektedir.

Eğer büyünün sabuna göre daha geç etkilerini göstermesi isteniyorsa kil kullanılarak büyü yapılır. Kil, sertleşmiş çamur olmasına rağmen bazen suyun altında aylarca değişikliğe uğramadan kalabilmektedir.Sabun büyüsünün 3 farklı bozdurulma yolu

[…] Sabun büyüsü (0,00 out of 5) […]

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: